Jūsų vežimėlis
/

Privatumo politika

Ši privatumo politika buvo sukurta siekiant geriau aptarnauti tuos, kuriems rūpi, kaip jų „Asmens identifikavimo informacija“ (PII) naudojama internete. AII, naudojama JAV privatumo įstatyme ir informacijos saugume, yra informacija, kuri gali būti naudojama atskirai arba kartu su kita informacija, siekiant identifikuoti, susisiekti ar surasti vieną asmenį arba identifikuoti asmenį kontekste. Atidžiai perskaitykite mūsų privatumo politiką, kad aiškiai suprastumėte, kaip renkame, naudojame, saugome ar kitaip tvarkome jūsų asmenį identifikuojančią informaciją pagal mūsų svetainę.

 


Kokią asmeninę informaciją renkame iš žmonių, kurie lankosi mūsų tinklaraštyje, svetainėje ar programoje?

 


Užsakant arba registruojantis mūsų svetainėje, jei reikia, jūsų gali būti paprašyta įvesti savo vardą, el. pašto adresą, pašto adresą, telefono numerį, kredito kortelės informaciją ar kitą informaciją, kuri padės jums įgyti patirties.

 


Kada renkame informaciją?

 


Mes renkame informaciją iš jūsų, kai registruojatės mūsų svetainėje, pateikiate užsakymą, prenumeruojate naujienlaiškį, atsakote į apklausą arba įvedate informaciją mūsų svetainėje.

 


Kaip mes naudojame jūsų informaciją?

 


Mes galime naudoti informaciją, kurią renkame iš jūsų, kai registruojatės, perkate, prisiregistruojate gauti naujienlaiškį, atsakydami į apklausą ar rinkodaros pranešimą, naršydami svetainėje ar naudodami tam tikras kitas svetainės funkcijas šiais būdais:

Suasmeninti vartotojo patirtį ir leisti mums pateikti tokio tipo turinį ir produktų pasiūlymus, kurie jus labiausiai domina.
Norėdami patobulinti mūsų svetainę, kad galėtume geriau jus aptarnauti.
Kad galėtume geriau jus aptarnauti atsakant į jūsų klientų aptarnavimo užklausas.
Norėdami administruoti konkursą, reklamą, apklausą ar kitą svetainės funkciją.
Norėdami greitai apdoroti savo operacijas.
Periodiškai siųsti el. laiškus dėl jūsų užsakymo ar kitų produktų ir paslaugų.

 


Kaip saugome lankytojų informaciją?

 


Mūsų svetainė yra reguliariai nuskaitoma, ar nėra saugumo spragų ir žinomų pažeidžiamumų, kad jūsų apsilankymas mūsų svetainėje būtų kuo saugesnis.

Mes nenaudojame kenkėjiškų programų nuskaitymo.

Jūsų asmeninė informacija yra saugoma už saugių tinklų ir yra prieinama tik ribotam skaičiui asmenų, turinčių specialias prieigos prie tokių sistemų teises ir turinčių informacijos konfidencialumą. Be to, visa jūsų pateikta slapta / kredito informacija yra užšifruota naudojant saugaus lizdo sluoksnio (SSL) technologiją.

 


Kai vartotojas pateikia užsakymą, siekdami užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą, įgyvendiname įvairias saugumo priemones.

 


Visos operacijos apdorojamos per šliuzo tiekėją ir nėra saugomos ar apdorojamos mūsų serveriuose.

 


Ar naudojame „slapukus“?

 


Taip. Slapukai yra nedideli failai, kuriuos svetainė arba jos paslaugų teikėjas perkelia į jūsų kompiuterio standųjį diską per jūsų žiniatinklio naršyklę (jei leidžiate), kurie leidžia svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti jūsų naršyklę ir užfiksuoti bei įsiminti tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, naudojame slapukus, kad padėtume prisiminti ir apdoroti jūsų pirkinių krepšelyje esančias prekes. Jie taip pat naudojami siekiant padėti mums suprasti jūsų nuostatas, pagrįstas ankstesne ar dabartine svetainės veikla, todėl galime suteikti jums patobulintas paslaugas. Taip pat naudojame slapukus, kad padėtų mums rinkti apibendrintus duomenis apie svetainės srautą ir sąveiką su svetaine, kad ateityje galėtume pasiūlyti geresnę svetainės patirtį ir įrankius.


Mes naudojame slapukus siekdami:

Padėkite prisiminti ir apdoroti pirkinių krepšelyje esančias prekes.
Supraskite ir išsaugokite vartotojo nuostatas būsimiems apsilankymams.
Sekite reklamas.


Galite pasirinkti, kad kompiuteris jus įspėtų kiekvieną kartą, kai siunčiamas slapukas, arba galite pasirinkti išjungti visus slapukus. Tai galite padaryti naudodami naršyklės (pvz., „Internet Explorer“) nustatymus. Kiekviena naršyklė yra šiek tiek skirtinga, todėl peržiūrėkite savo naršyklės žinyno meniu, kad sužinotumėte, kaip teisingai keisti slapukus.

 


Jei išjungsite slapukus, kai kurios funkcijos bus išjungtos. Tai neturės įtakos naudotojų patirčiai, todėl jūsų svetainė bus efektyvesnė, o kai kurios mūsų paslaugos neveiks tinkamai.

 


Tačiau vis tiek galite pateikti užsakymus.

 


Trečiosios šalies atskleidimas

 


Mes neparduodame, neprekiaujame ar kitaip neperduodame išorinėms šalims jūsų asmenį identifikuojančios informacijos, nebent apie tai jus įspėtume. Tai neapima svetainių prieglobos partnerių ir kitų šalių, kurios padeda mums valdyti mūsų svetainę, vykdyti verslą ar jus aptarnauti, jei šios šalys sutinka laikyti šią informaciją konfidencialia. Mes taip pat galime paskelbti jūsų informaciją, kai manome, kad tai yra tinkama siekiant laikytis įstatymų, vykdyti mūsų svetainės politiką arba apsaugoti savo ar kitų teises, nuosavybę ar saugumą.

Tačiau asmens neidentifikuojanti lankytojo informacija gali būti teikiama kitoms šalims rinkodaros, reklamos ar kitais tikslais.

 


Trečiųjų šalių nuorodos

 


Į savo svetainę neįtraukiame ir nesiūlome trečiųjų šalių produktų ar paslaugų.

 


Google

 


„Google“ reklamavimo reikalavimus galima apibendrinti „Google“ reklamavimo principais. Jie dedami į vietą p

teikti naudotojams teigiamą patirtį. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=lt

Savo svetainėje neįjungėme „Google AdSense“, bet galime tai padaryti ateityje.

 


Kalifornijos interneto privatumo apsaugos įstatymas

 


CalOPPA yra pirmasis valstijos įstatymas šalyje, reikalaujantis, kad komercinės svetainės ir internetinės paslaugos skelbtų privatumo politiką. Įstatymas galioja gerokai už Kalifornijos ribų ir reikalauja, kad asmuo ar įmonė Jungtinėse Valstijose (ir galbūt visame pasaulyje), valdanti svetaines, renkančias asmenį identifikuojančią informaciją iš Kalifornijos vartotojų, savo svetainėje paskelbtų aiškiai matomą privatumo politiką, kurioje tiksliai būtų nurodyta renkama informacija ir asmenis, su kuriais jis bendrinamas, ir laikytis šios politikos. – Daugiau informacijos rasite adresu: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf


Pagal CalOPPA sutinkame su šiais dalykais:

Vartotojai gali apsilankyti mūsų svetainėje anonimiškai

Sukūrę šią privatumo politiką, mes įtrauksime nuorodą į ją savo pagrindiniame puslapyje arba bent jau pirmame reikšmingame puslapyje, kai įeiname į mūsų svetainę.

Mūsų Privatumo politikos nuorodoje yra žodis „Privatumas“, kurią galima lengvai rasti aukščiau nurodytame puslapyje.


Vartotojai bus informuoti apie bet kokius privatumo politikos pakeitimus:

Mūsų privatumo politikos puslapyje

Vartotojai gali keisti savo asmeninę informaciją:

Atsiųsdami mums el
Prisijungę prie savo paskyros


Kaip mūsų svetainė neseka signalų?

Gerbiame, kad nesekame signalų ir nesekame, nesekame slapukų ir nenaudojame reklamos, kai įdiegtas „DNT“ naršyklės mechanizmas.


Ar mūsų svetainė leidžia stebėti trečiųjų šalių elgesį?

Taip pat svarbu pažymėti, kad neleidžiame trečiųjų šalių elgesio stebėjimo

 


COPPA (vaikų privatumo internete apsaugos įstatymas)

 


Kalbant apie asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų rinkimą, Vaikų privatumo internete apsaugos įstatymas (COPPA) suteikia tėvams galimybę kontroliuoti. Federalinė prekybos komisija, šalies vartotojų apsaugos agentūra, vykdo COPPA taisyklę, kurioje nurodoma, ką svetainių ir internetinių paslaugų operatoriai turi daryti, kad apsaugotų vaikų privatumą ir saugumą internete.

Mes specialiai neprekiaujame vaikams iki 13 metų.

 


Sąžiningos informacijos praktika

 


Sąžiningos informacijos praktikos principai sudaro Jungtinių Valstijų privatumo įstatymų stuburą, o į juos įtrauktos sąvokos suvaidino svarbų vaidmenį kuriant duomenų apsaugos įstatymus visame pasaulyje. Norint laikytis įvairių privatumo įstatymų, saugančių asmeninę informaciją, labai svarbu suprasti sąžiningos informacijos praktikos principus ir jų įgyvendinimą.

Siekdami laikytis sąžiningos informacijos praktikos, imsimės šių atsakomųjų veiksmų, jei įvyktų duomenų pažeidimas:

Mes informuosime vartotojus el

Per 7 darbo dienas

Mes informuosime vartotojus per svetainės pranešimą

Per 7 darbo dienas


Mes taip pat sutinkame su individualiu žalos atlyginimo principu, pagal kurį asmenys turėtų teisę pasinaudoti teisiškai įgyvendinamomis teisėmis prieš įstatymų nesilaikančius duomenų rinkėjus ir tvarkytojus. Šis principas reikalauja, kad asmenys ne tik turėtų įgyvendintinas teises prieš duomenų vartotojus, bet ir kad asmenys galėtų kreiptis į teismus ar vyriausybinę įstaigą, kad ištirtų ir (arba) patrauktų baudžiamojon atsakomybėn už duomenų tvarkytojų nesilaikymą.

 


CAN SPAM aktas

 


CAN-SPAM įstatymas yra įstatymas, nustatantis komercinio el. pašto taisykles, reikalavimus komerciniams pranešimams, suteikiantis gavėjams teisę sustabdyti el. laiškų siuntimą ir numatantis griežtas bausmes už pažeidimus.

Mes renkame jūsų el. pašto adresą, kad:


Siekdami laikytis CANSPAM, sutinkame su šiais dalykais:


Jei bet kuriuo metu norėtumėte atšaukti būsimų el. laiškų prenumeratą, galite parašyti mums el

ir mes nedelsdami pašalinsime jus iš VISOS korespondencijos.

 


Susisiekite su mumis

 


Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos, galite susisiekti su mumis naudodami toliau pateiktą informaciją.