Jūsų vežimėlis
/

Pristatymas ir siuntimas

GREITAS PRISTATYMAS

Klientams, kurie pasirinko greito SIUNTIMO (be stebėjimo) parinktį, atminkite, kad pateiksime tik pristatymo įrodymą. Jūs NEGALĖSITE stebėti savo užsakymo, kur maždaug po to, yra rizika, kad produktas nepasieks jūsų durų. Jei po 60 dienų vis tiek negavote užsakymo, mes perduosime šį klausimą mūsų 2 lygio palaikymo komandai ir grąžinsime pinigus be jokių klausimų.

PRISTATYMO BŪDAI IR PRISTATYMO LAIKAS

atsiuntimo metodas

 

Kaina

 

Pristatymo laikas

 

Kurjeris

 


Greitas pristatymas / Nėra stebėjimo numerio

 

skaičiuojamas atsiskaitant

 

4-6 savaites

 

4 piks

Užsakymai bus apdoroti per 2 dienas nuo užsakymo ir išsiųsti kitą dieną po apdorojimo dienos.
*Atminkite, kad tai tik numatomas pristatymo laikas, todėl „Phonebibi“ negarantuoja pristatymo datų.

Įsitikinkite, kad visa pristatymo informacija yra teisinga. Jei pateikiama neteisinga ir (arba) trūkstama informacija, gali tekti susisiekti su jumis, kad atnaujintume pristatymo informaciją, todėl jūsų užsakymo pristatymas gali vėluoti. Vėlavimas gali atsirasti ir dėl muitinės formalumų.

Vietinei muitinės įstaigai gali prireikti papildomų dokumentų ir laiko, kad būtų įforminta pakuotė, todėl numatomas pristatymo laikas gali vėluoti.

Jūsų užsakymą jums gali pristatyti vietinis paštas arba vietinis kurjeris. Priklausomai nuo jūsų vietovės, daugumą užsakymų pristatys vietinis paštas, todėl siuntinys bus gautas su įprastu paštu. Jei siuntimo metu nesate namuose, pašto tarnyba gali palikti pranešimo kortelę, kurioje bus nurodyta, kaip ir kur galima atsiimti siuntą.

Jei siuntiniai grąžinami neteisingais adresais, nepilnais adresais ir grąžinami dėl nepasiekiamumo, siuntų siuntimas nebus susitartas.

TARPTAUTINIS PRISTATYMO APRIBOJIMAS

Šiuo metu nesiunčiame į šias šalis:

Farerų salos
Kaimanų salos
JAV Mergelių salos
Šiaurinės Marianų salos
Britanijos mergelių salos
Terkso ir Kaikoso salos
Saliamono salos
Folklando salos
Maršalo salos
Susijungimas
Bouvet salos
Kalėdų salos
Kokosų (Kilingo) salos
Kuko salos
Heard ir McDonald salos
Norfolko sala
Sint Martenas
Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos
Jungtiniai Arabų Emyratai
Izraelis
Irakas
Kanarų salos
Saudo Arabija
pietų Afrika

UŽSAKYMO SEKIMAS

Kai tik jūsų pirkinys bus išsiųstas, el. paštu jums bus išsiųstas pristatymo patvirtinimas, kuris leis sekti siuntos būseną.
Klientai, kurie pasirenka ekonominį pristatymą, norėdami stebėti užsakymą, galite apsilankyti Trackingmore arba tiesiogiai kurjerio svetainėje:

PostNL
SF Express

MOKESČIAI IR MUITAI

Importo mokesčiai, muitai ir susiję muito mokesčiai gali būti imami, kai siuntinys atvyksta į paskirties šalį. Šiuos mokesčius nustato konkrečios paskirties muitinės įstaiga.

Už šių mokesčių ir mokesčių mokėjimą atsakingas gavėjas, todėl mes, „Phonebibi“, jų neapmokės. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokesčius, susisiekite su vietine muitinės įstaiga.

MUITINĖS IR TAISYKLĖS

Jūs esate atsakingi už vietinių pašto taisyklių, taikomų ribojamų siuntų, tikrinimą, nes mes negalime būti laikomi atsakingi už siuntas, kurios nepriimamos į konkrečią šalį.

UŽSIENIO SANDORIŲ MOKESČIAI

Jei jūsų kredito kortelės sąskaitoje yra kita valiuta nei JAV doleriai, jums gali būti taikomas kitoks valiutos kursas, nei nurodyta mūsų svetainėje. Taip pat gali būti taikomas užsienio valiutos operacijų mokestis. Šie mokesčiai nustatomi pagal jūsų banko kainodaros ir operacijų mokesčių politiką. Mes nesame atsakingi už jokius mokesčius, kuriuos jūsų bankas ar kredito kortelę išdavusi įmonė gali apmokestinti jus, keitimo kursą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie užsienio operacijų mokesčius, susisiekite su savo banku.

Mūsų parduotuvės kainos nurodytos jūsų vietine valiuta, tačiau atsiskaitant USD. Visos operacijos bus tvarkomos USD per Paypal arba Stripe atsiskaitymo puslapyje.