Jūsų vežimėlis
/

Apie mus

Jūsų yavecloth.com jūsų laimė ir išskirtinė mada yra mūsų svarbiausi prioritetai. Manau, kad mūsų produktai yra stiprūs asmeninio stiliaus ir tapatybės pareiškimai.

Yavecloth.com darbuotojus labai žavi mūsų produktų įtaisai ir priedai. Mes juos naudojome nuo gerų medžiagų iki gražaus dizaino. Mes nusprendėme pirkti produktus iš viso pasaulio ir pateikti jums mėgstamus produktus, kad pagerintume jų naudojimą.

Tikėkite, kad mūsų ekspertų komanda padės išlaikyti lyderio pozicijas ir visada būti mados priešakyje. Prisijunkite prie mūsų produktų revoliucijos, nes mes ir toliau metame iššūkį jūsų gyvenimo galimybėms ir padedame sukelti jaudulį pasauliniu mastu.

Skirtingai nuo kitų parduotuvių, mes nevykdome siuntų pristatymo. Tai reiškia, kad mes asmeniškai tiekiame savo produktus iš patikimiausių gamintojų kiekvienam puslapyje esančiam produktui. Mes laikome juos savo sandėlyje ir asmeniškai išbandome šias prekes, kad įsitikintume, jog jos tinkamai veikia, prieš jas jums supakuodami. Ieškome visame pasaulyje, kad surastume jums šauniausią mobiliųjų inovacijų pramonėje. Norime pasidalinti šia patirtimi su jumis ir pateikti jums geriausius dalykus, kuriuos radome.

Įmonės pavadinimas: Ganzhou Berryxia Electronic Commerce Co., Ltd.

Įmonės adresas: 1103-1 kambarys, B4 pastatas, Gandžou tarptautinis įmonių centras, į šiaurę nuo Xiangjiang Avenue, į vakarus nuo Huajian North Road, Gandžou ekonominės ir technologinės plėtros zona, Gandžou miestas, Jiangxi provincija

Telefonas: +10324568795